Anping Mavi Yıldız Metal Hasır Ürünleri Co, Ltd

Önce kalite, önce müşteri, dürüstlük yönetimi, mükemmellik arayışı!

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerTel Örgü Demister Pad

Kimyasal Ekipman İçin Yuvarlak Nikel Tel Örgü Demister Pad Mist Eliminator

Kimyasal Ekipman İçin Yuvarlak Nikel Tel Örgü Demister Pad Mist Eliminator

Round Nickel Wire Mesh Demister Pad Mist Eliminator For Chemical Equipment
Round Nickel Wire Mesh Demister Pad Mist Eliminator For Chemical Equipment Round Nickel Wire Mesh Demister Pad Mist Eliminator For Chemical Equipment Round Nickel Wire Mesh Demister Pad Mist Eliminator For Chemical Equipment Round Nickel Wire Mesh Demister Pad Mist Eliminator For Chemical Equipment Round Nickel Wire Mesh Demister Pad Mist Eliminator For Chemical Equipment

Büyük resim :  Kimyasal Ekipman İçin Yuvarlak Nikel Tel Örgü Demister Pad Mist Eliminator En iyi fiyat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: BS•EVER
Sertifika: ISO 9001:2015
Model numarası: Nikel

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ahşap durumda
Teslim süresi: Malların Miktarına Bağlı
Ödeme koşulları: Western Union, L / C, T / T, MoneyGram
Yetenek temini: Günde 15 setleri
Detaylı ürün tanımı
Adı: GÖSTERGE PEDLERİ / MIST ELIMINATOR Şekil: YUVARLAK / KARE / CUSTOMIZE
Kalınlığı: 100-150MM / CUSTOMIZE Malzeme: Nikel
Örnek: ÜCRETSİZ ÜCRETLİ Bağlantı noktası: XINGANG, Tianjin
Vurgulamak:

buğu giderme sis eliminator

,

tel örgü sis eliminator

Nikel Tel Örgü Demister / Mist Eliminator / Kimyasal Ekipman İçin Çerçeve ile Dimister Pedleri

Nikel tel örgü demister, saf nikel tel örgü demister, nikel buğu çözücü, nikel sis eliminator, nikel buğu giderici pedleri.Nickel tel örgü demister özellikle alkali korozyona dayanıklı ve yüksek sıcaklıkta veya erimiş alkali, bu nedenle alkali kullanılır endüstrisi. Oda sıcaklığında nikel, deniz suyu ve tuz çözeltilerinde ve yağ asitleri, fenoller, alkoller ve benzerleri gibi organik ortamlarda son derece stabildir.

Deforme olabilir ve ferromanyetizmaya sahip endüstriyel saf bir nikeldir. Geniş bir sıcaklık aralığında yüksek plastisiteye sahiptir ve tavlanmış halde yaklaşık bir orta karbon çeliğe sahiptir. Nötr ila orta derecede bir indirgeyici ortamdan korozyona karşı direnç gösterir ve ayrıca alaşımın yüzeyinde pasifleştirilmiş bir oksit filminin oluşumu nedeniyle oksitleyici bir ortamda kullanılabilir. Saf nikel, bir tür gümüş-beyaz metaldir. Mükemmel korozyon direnci, yüksek elektriksel vakum performansı ve elektromanyetik kontrol performansı nedeniyle, kimyasal, mekanik ve elektronik, gıda ve diğer alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Saf nikel mükemmel kaynaklanabilirlik ve işleme özelliklerine sahiptir. Nikel ve nikel alaşımları, tüp çubuk ve sac folyo ürünlerine işlenebilir. Saf nikel 200, endüstrideki en yaygın kullanılan malzemedir. Pek çok korozif ortamda iyi mekanik özelliklere, mükemmel korozyon direncine sahiptir ve özellikle kostik soda korozyonuna dayanıklıdır. Saf nikel 201 ve saf nikel 200 arasındaki fark, birinci maddenin% 0.02'lik bir maksimum karbon içeriğine sahip olması ve ikincisinin% 0.15 olmasıdır. Saf nikel 201, yüksek sıcaklık ve yüksek konsantrasyonlarda alkali ve klorür iyonları altında iyi bir korozyon direncine sahiptir.

Saf nikel Ni200 / Saf nikel N6

Ürün adı Ni200 / N6
Ulusal standart ASTM B162, UNS N02200, JIS NW2200, GB / T2054-2005, EN2.4066
Ana malzeme Ni≥99.5%

Ni200 / N6 Kimyasal Bileşimi (GB5235-85)

Eleman içeriği Ni + Co Cu Fe Mn C Si S
% ≥99.5 ≤0.06 ≤0.10 ≤0.05 ≤0.10 ≤0.10 ≤0.005

Ni201 / N4

Ürün adı Ni201 / N4
Ulusal standart ASTM B162, UNS N02201, JIS NW2201, GB / T2054-2005, EN 2.4068
Ana malzeme Ni (artı Co) ≥% 99,7

Saf nikel tel örgü demister özellikleri:
Nikelin mekanik özellikleri karbon çeliğinkine yakındır, ancak alkali korozyona karşı direnci metalik malzemelerde sadece gümüştür. Nikel, konsantre alkali yüzeyinde siyah koruyucu bir film oluşturacaktır. Korozyona karşı çok dayanıklı olmasını sağlayın. Bu nedenle, nikel konsantre lye tedavisi için ekipman üretimi için özellikle uygundur. Nikel ekipmanının servis ömrünü etkileyen temel faktörler, kostik soda, sıcaklık ve safsızlık içeriği, özellikle NaCI ve NaCIO3 içeriğidir. Alkali konsantrasyonu arttıkça ve kirlilik içeriği ne kadar düşük olursa, nikel ve nikel alaşımının ömrü de o kadar uzar. Nikelin en büyük özelliği, iyon değiştirici membran kostik soda prosesinde yaygın olarak kullanılan kostik potas, kostik soda, vb. Gibi alkali dirençli ortamın korozyonudur. Nikel kuru floride iyi korozyon direncine sahiptir. Nikel ayrıca, 540 ° C'ye kadar normal sıcaklıklarda kuru klor ve hidrojen klorürde başarıyla kullanılmıştır. Sabit bir hidrofluorik asit çözeltisine de uygulanabilir. Çin, 1980'li yıllarda klor-alkali endüstrisinde nikel ve nikel alaşımları kullanmaya başladı. Nikel ve nikel alaşımları, on yıldan fazla bir süredir klor-alkali endüstrisinde çok önemli bir rol oynamıştır.

Nikel korozyon direnci:
Özellikle alkali korozyona dirençli, yüksek sıcaklıkta veya erimiş alkali durumunda kararlı olup, esas olarak alkali endüstrisinde kullanılır. Oda sıcaklığında nikel, deniz suyu ve tuz çözeltilerinde ve yağ asitleri, fenoller, alkoller ve benzerleri gibi organik ortamlarda son derece stabildir. Asetik asit ve formik asitte de inorganik asit korozyonuna karşı dayanıklı değildir.
◆ Nikel, açık havada nikel yüzeyinde çok yoğun ve güçlü bir koruyucu tabaka oluşturur.
Sul kükürt dioksit ve hidrojen sülfür ile havada, nikel korozyon oranı 0.001-0.001 mm / yıl, okyanus atmosferinde 0.0001-0.00013 mm / yıl, kırsal alanda 0.00003-0.00013 mm / yıl, doğal tatlı su . Deniz suyunda 0,003 mm / yıl ve 0,13 mm / yıl'dır.
◆ Buhar kondensatının nikel üzerinde çok az etkisi vardır. Bununla birlikte, kondensat hava ve karbondioksit (% 30 hava% 70 CO2) ile doygun hale geldiğinde, 120 ° C'de korozyon oranı 0.22 mm / yıl'dır.
◆ İnorganik asitler, özellikle nitrik asit ve nitrik asit, nikel üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir. Karbonatların, nitratların, sülfatların, kloridlerin ve asetik asidin alkali ve nötr solüsyonları nikel üzerinde çok az etkiye sahiptir ve yılda 0.013 mm korozyon oranına sahiptir, ancak bu tuzların asidik solüsyonları 1 mm'ye kadar nikel ile güçlü bir şekilde reaksiyona girer. /yıl.
Ca Kostik çözeltide, nikel yüzeyinde güçlü bir koruyucu film oluşması nedeniyle, yüksek sıcaklıklarda bile (0,01 ila 0,003 mm / yıl) son derece stabildir.
◆ Nikel, susuz amonyakta paslanamaz. % 10'dan fazla konsantre amonyak çözeltisinin ve havanın varlığında nikel korozyonu dikkat çekicidir.

Nikel alaşımlarının korozyon direnci:

alaşım Sülfürik asit Fosfat Hidroklorik asit Hidroflorik asit Nitrik asit Organik asit Güçlü baz Azaltılması tuz Oksitleyici tuz
200
400
600
625
690
825
G-3
C-276
B-2
● Temsilci çok iyi, iyi; ▲ Temsilci memnun, iyi; ■ Tavsiye edilmez.

İletişim bilgileri
Anping Blue Star Metal Wire Mesh Products Co., Ltd

İlgili kişi: Mr Deng

Tel: +8613473805812

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin